Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier / operator wózków widłowych

Miejsce pracy: woj. łódzkie / Łódź

Opis stanowiska:

- Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, załadunek towaru;
- Kontrolowanie dostaw, prawidłowe rozmieszczanie produktów w Magazynie zgodnie z przyjętymi zasadami;
- Wykonywanie czynności kontrolnych stanów magazynowych;
- Kontrola produktów i towarów pod względem jakościowym;
- Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie.

Wymagania:

- Doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych czołowych oraz wózków wysokiego składowania typu Reachtruck;
- Wykształcenie, co najmniej zasadnicze zawodowe;
- Umiejętność obsługi komputera;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- Uczciwość i kultura osobista;
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność i dokładność.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracę;
- Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00;
- Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Perspektywy rozwoju zawodowego.